Skip to main content
Skip to main content

Members of the 42nd Parliament
(December 3, 2015 to September 11, 2019)

Refine your search

Historical Information

Results 1 of 1

Name Political Affiliation Constituency Province From To
McLeod, Michael V. Liberal Northwest Territories Northwest Territories October 19, 2015 October 20, 2019
Export as: XML CSV

For more data options, please see Open Data

Information about members of Parliament prior to September 1997 is available on the Library of Parliament website.