Skip to main content
Skip to main content

Members of the 41st Parliament
(June 2, 2011 to August 2, 2015)

Refine your search

Current Members

Results 1 of 1

Photo - Chris Warkentin - Click to open the Member of Parliament profile
Chris Warkentin
Conservative
Peace River
Alberta
Name Political Affiliation Constituency Province From To
Warkentin, Chris Conservative Peace River Alberta May 2, 2011 October 18, 2015
Export as: XML CSV

For more data options, please see Open Data

Information about members of Parliament prior to September 1997 is available on the Library of Parliament website.