Skip to main content
Skip to main content

Members of the 42nd Parliament
(December 3, 2015 to September 11, 2019)

Refine your search

Name Political Affiliation Constituency Province From To
Albas, Dan Conservative Central Okanagan—Similkameen—Nicola British Columbia October 19, 2015
Arnold, Mel Conservative North Okanagan—Shuswap British Columbia October 19, 2015
Export as: XML CSV

For more data options, please see Open Data

Information about members of Parliament prior to September 1997 is available on the Library of Parliament website.