Skip to main content Start of content
40th Parliament, 2nd Session (January 26, 2009 - December 30, 2009)

Certificate of nomination of Karen E. Shepherd to the position of Commissioner of Lobbying

Report and Government Response

Report 8: Certificate of nomination of Karen E. Shepherd to the position of Commissioner of Lobbying
  • Adopted by the Committee: June 8, 2009
  • Presented to the House: June 10, 2009
  • No Government Response requested

Information